OR Ofis, Bilkent,/Çankaya/Ankara
+90 (312) 290 24 85
bilgi@orbilkent.org

14. Genç AKADEMİ 22-23 Aralık’ta MEB Şura Salonu’nda!


14. Genç AKADEMİ kapıda!

Alanlarında yetkin, üst düzey konuşmacılarımızın interaktif oturumlarıyla, staj ve yurtdışı eğitim olanakları ile dolu fuaye standlarımızla, ödüllü etkinliklerle Genç AKADEMİ heyecanı başladı. Bu sene 22-23 Aralık 2018’de QNB Finansbank daimi sponsorluğunda gerçekleşecek olan 14. Genç AKADEMİ, Ankara MEB Şura Salonu’nda seni bekliyor.

“İyi de beni ne bekliyor burada?” diye soruyorsan, 13. Genç AKADEMİ’de neler olduğunu göstererek kafandaki soru işaretlerini giderebiliriz. Genç AKADEMİ atmosferine şimdiden alışman için aşağıdaki videoya bir göz atmanı tavsiye ederiz.

 

Sen hala biletini almadın mı?

Bilet satışları bugün başladı! Offline bilet alımı için varsa üniversitendeki temsilci ile iletişime geçebilirsin. Kendi okulundaki temsilcini çok yakında www.genc-akademi.com adresinden öğrenebilirsin. Üstelik online bilet alma imkanı da var, biletini almak için hemen linke tıklayabilirsin. 30 TL olan bilet fiyatına sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve Cumartesi akşamı yapılacak Genç AKADEMİ Partisi‘ne giriş dahildir. Şehir dışından katılım sağlayacaklar için indirimli fiyatlarla konaklama imkanı ayarlamayı elbetti ki unutmadık! Biletini aldığında konaklama yapmak istediğini belirtirsen organizasyon ekibimiz sana ulaşacaktır. Ulaşılmadığı takdirde iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsin.

 

Gelişmeleri kaçırma!

Gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, aklınızdaki her sorunun cevabını almak için de bize ulaşabilirsin. Detaylı bilgi için Genç AKADEMİ internet sayfasına uğramayı unutma!

14. Genç AKADEMİ Proje Lideri’nden Mesaj Var!

Selam herkese,
Ben 14. Genç AKADEMİ Proje Lideri Kağan.
“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla çıktığımız bu yolda 14 senedir Türkiye’nin tüm bölgelerinden üniversite öğrencilerinin kariyer adımlarında yanlarında olmaya çalıştık. Yaklaşık 1 senedir sürdürdüğümüz çalışmalarımızda attığımız her adımda katılımcılarımızın ilgisi ve desteğini hissettiğimiz bu yolun artık sonuna gelmek üzereyiz. 14.Genç AKADEMİ’ye artık çok az bir süre kaldı. Tüm Türkiye’den 1300 üniversite öğrencisinin, Türkiye’nin lider şirketlerinden üst düzey konuşmacılarla buluşacağı 14.Genç AKADEMİ 22-23 Aralık tarihlerinde Ankara MEB Şura Salonu’nda! Hepinizle orada görüşmek üzere, sevgiyle kalın…

14. Genç AKADEMİ Proje Lideri

Kağan Gökçe

22-23 Aralık’ta MEB Şura Salonu’nda görüşmek üzere!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir