OR Ofis, Bilkent,/Çankaya/Ankara
+90 (312) 290 24 85
bilgi@orbilkent.org

Bilkent’in İlk Dijital Sayısı, üçüncükat 49. Sayı Çıktı!


Bilkent Üniversitesi Operational Research Kulübü’nün bir parçası olan Üçüncükat öğrenci bültenini, okulumuzun ilk dijital dergi sayısı olan 49. Dijital Sayısı ile birlikte sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Aşağıdaki butondan 49. sayıya kolaylıkla erişebilirsiniz.

Keyifli okumalar!

 

Üçüncükat Proje Lideri’nden mesaj var!

Merhaba yeni Bilkentli,

 

Artık senin için yeni bir başlangıç olan üniversite hayatın başlıyor Bilkentli. Eline bu fırsat geçmişken bolca gezmeni ve eglenmeni tavsiye ederim sana. Elbette bir noktada derslerine de önem vermen gerekiyor fakat gezmeyi ve eğlenmeyi kesinlikle ihmal etme. Eğlendikçe yeni şeyler yaşayacak, yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlar ile tanışacaksın. En önemlisi de yeni tecrübeler edineceksin ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile.

Bilkent’in ilk dijital dergi sayısı olan 49. (Dijital) Sayısı şimdi sizlerle. Umarım dergiyi beğenirsin. Bu sayımızı okula alışma sürecinde sana biraz daha kolaylık sağlaması için hazırladık. İçinde sadece kulübümüz ile ilgili değil, aynı zamanda merak edebileceğin bir çok konu hakkkında yazılar mevcut.

 

Bu sayımız Bilkent hayatının sadece küçük bir parçası. Bilkent senin tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Tekrar hoş geldin Bilkentli!

Deniz Daniel Polatkan

üçüncükat Proje Lideri

 

  üçüncükat 49. Sayı

 

Bir cevap

  1. Kağan Gökçe dedi ki:

    İçerik harika!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir